KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12999005

nr 1299 9005

Romain Jouven

(1873-1929), Frankrike

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 34x47cm

Kondition: färgbortfall, skadad

Romain Jouven, fransk bildkonstnär född 1873, död 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 januari 2020
kl 19:37:01

Romain Jouven

Läs mer om Romain Jouven